Приставка NEXON X1 - ціна 900 грн.

 

777.jpg20180822 140642
     

Модель 2018 року ТБ приставка NEXON X1 з легкістю перетворить Ваш телевізор в смарт тв. Медіаплеєр володіє універсальним дизайном і простотою в управлінні, його зручність у використанні не залишить Вас байдужими. Також, в ньому посилений режим охолодження, що зберігає від перегріву при тривалій експлуатації.

Особливості NEXON X1 tv box.
     ТВ-приставка NEXON X1 створена на базі модифікованого чотирьохядерного процесора Amlogic S905W. Від попереднього процесора S905, оновлений відрізняється підтримкою апаратних декодерів Smart Video Engine (AVE), які відповідають за плавне відтворення потокового відео.

    ТВ-бокс оснащений зручним інтерфейсом і стандартними налаштуваннями системи Андроїд і функціонує під управлінням актуальної версії Android 7.1.2 Nougat. Відеокарта Mali-450 підтримує розширення до 2160 пікселів, тому можна насолоджуватися переглядом улюблених фільмів або відеороликів у форматі 4К.

Додаткові переваги NEXON X1 smart tv box.
    В даній моделі - зібрані кращі якості Android TV, включаючи в себе універсальний лаунчер, який забезпечує простоту використання медіаплеєра, також - вспливаючий нижній бар, повністю російськомовне управління, вбудований easy cleaner і багато іншого. Новинка 2018 року NEXON X1 однозначно прийде до вподоби її користувачам.

У комплект NEXON X1 входить:

- пульт дистанційного керування;
- HDMI кабель;
- блок живлення;
- інструкція;
- ТВ-бокс.