Ультранет Груп – обирай найкраще!

 

До уваги абонентів Ультранет Груп!

 

Планове відключення електроенергії по Андрушівському району.

Шановні абоненти! 19.07.2019 року, в Андрушівці буде проводитись планове відключення електроенергії, тому можливі перебої в подачі інтернету. Вибачте за доставлені незручності.

З повагою, колектив ТОВ "Ультранет Груп"

Святкуйте разом з Ультранет Груп.

Назва «Іван Купала» має народно-християнське походження та є слов'янським варіантом імені Іоанн Хреститель.

Святкування розпочинається в заздалегідь домовлених місцях, переважно біля річок. Дівчата плетуть вінки з польових квітів і перед заходом сонця збираються на вигонах біля річок, а потім пускають вінки по воді. Традиційно в ніч з 6 липня на 7 ворожать на своїх «суджених», ворожіння на Івана Купала здавна вважаються правдивими та доленосними.

Часто на свято Купала молодь запрошувала музикантів, що грали на народних інструментах, на скрипці, цимбалах, сопілці окремо взятих чи в ансамблі.

Головні атрибути свята — це Купало й Марена (Марена, Мара, Марина). Згідно зі слов'янським міфом Марена — зимове божество, що морить землю стужею, а людину хворобами та голодом. Але в народі, зокрема на Слобожанщині, її вважали старшою русалкою. Власне святкування починалося з виготовлення опудала головних персонажів свята — Купала та Марени.

Обов'язково розкладається велике вогнище, через яке стрибають дівчата і хлопці поодинці або парами.

Після втоплення Марени (інколи топили Купалу) дівчата тікають від хлопців до води, щоб ворожити («заворожувати вроду»). Вони дістають свічки, запалюють їх і, прилаштувавши до своїх вінків, пускають на воду. Поки вінки пливуть, дівчата йдуть понад річкою та співають.

Часто хлопці намагаються зловити вінки дівчат. Пари заздалегідь домовляються про те, яким буде вінок. Кожна дівчина плете його так, щоб можна було впізнати: вплітають яскраву свічку або велику квітку. Якщо хлопцю вдається зловити вінок коханої, діставшись до нього вплав чи на човні, це вважається доброю прикметою для їх подальшої спільної долі.

Існує повір'я про цвіт папороті, котрий нібито з'являється в купальську ніч. За легендою, папороть цвіте лише одну коротку мить найкоротшої у році ночі під Івана Купала. Здобути цю квітку досить важко, оскільки її береже від людей нечиста сила. Страхітливі народні перекази про її витівки використав у своєму оповіданні «Вечір напередодні Івана Купала» Микола Гоголь. Той, хто має цвіт папороті, може розуміти мову будь-якого створіння, може бачити заховані в землю скарби. Володар заповітної квітки також міг у ніч напередодні Івана Купала бачити, як ходять лісом дерева й стиха розмовляють між собою.

Існує повір'я, що зібрані в ніч на Івана Купала чи вранці з «іванівською» росою лікарські рослини мають особливу, надзвичайну силу. За народними легендами цілющі трави сіють русалки — потоплені дівчата, потерчата — душі маленьких нехрещених дітей та інші духи природи. Вони ж доглядають за зіллям і знають, як і коли його вживати.

WhatsApp Image 2019-07-07 at 13.19.15(3).jpegWhatsApp Image 2019-07-07 at 13.19.19(2).jpeg

WhatsApp Image 2019-07-07 at 13.19.18(1).jpegWhatsApp Image 2019-07-07 at 13.19.19(1).jpeg

WhatsApp Image 2019-07-07 at 13.19.16(3).jpegWhatsApp Image 2019-07-07 at 13.19.19.jpegWhatsApp Image 2019-07-07 at 13.19.13.jpegWhatsApp Image 2019-07-07 at 13.19.15(4).jpegWhatsApp Image 2019-07-07 at 13.19.18.jpeg

 

 

 

Ультранет Груп вступив до Інтернет Асоціації України.

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) була створена в листопаді 2000 року з метою консолідації зусиль всіх зацікавлених сторін у розвитку Інтернету в Україні. Повсякденна діяльність ІнАУ полягає в практичній реалізації проектів, що сприяють розвитку українського сегменту глобальної мережі Інтернет. 

Значний вплив, який ІнАУ справляє сьогодні на розвиток Інтернет в Україні, ґрунтується на об'єднанні експертно-аналітичного, інтелектуального, організаційного і технічного потенціалів та багаторічного практичного досвіду найбільших українських Інтернет сервіс провайдерів, контент-провайдерів, електронних і традиційних засобів масової інформації, постачальників устаткування, громадських організацій, що входять у склад Асоціації – всіх тих, хто не лише розуміє, що майбутнє України неможливе без створення в ній інформаційного суспільства, що є частиною світового інформаційного простору, але і активно працює для досягнення цієї мети.

Розвиваємося та працюємо для Вас!

img6.jpg

 

 

Обрив магістральної ВОЛЗ в Коростені.

Шановні абоненти, знову обрив і знову на Пашинах. У зв'язку з аварією 01.05.2019 в районі Пашин (м.Коростень), 02.05.2019 року відбувалась заміна електричних опор, в результаті якої, були пошкоджені наші волоконно-оптичні лінії зв'язку. Силами бригад Коростенського району - доступ до мережі інтернет відновили в кротчайші сроки. Дякуємо за Ваше терпіння та розуміння.

З повагою, колектив ТОВ "Ультранет Груп"

WhatsApp Image 2019-05-01 at 19.30.51(2).jpegWhatsApp Image 2019-05-01 at 19.30.51.jpeg

 

Додано новий спосіб оплати online - City24, будь-якою карткою Visa/Mastercard.

Шановні абоненти, тепер послуги доступу до мережі інтернет можна оплачувати ще зручніше, за допомогою нового онлайн-сервісу - City24.

Ознайомитись з інструкцією

51c8ee9129.jpg

З повагою, колектив ТОВ "Ультранет Груп"

 

Пожежа в Андрушівському районі.

06.04.2019 року в Андрушівському районі, в лісі сталась пожежа, внаслідок якої повалились дерева та обірвали волоконно-оптичні лінії зв'язку та лінії електропередач. Завдяки проведеному раніше резервуванню, наші абоненти не відчули пропадання інтернету. 07.04.19 - обрив виявлено та усунено. Хочемо застережити всіх: будьте обережними з вогнем, це може призвести до більш значних негативних наслідків.

З повагою, колектив ТОВ "Ультранет Груп"

WhatsApp Image 2019-04-07 at 11.13.18.jpegWhatsApp Image 2019-04-07 at 10.19.32.jpeg

 

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №82/2019

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2019 року "Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2019 року "Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" (додається).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування. Президент України П.ПОРОШЕНКО 19 березня 2019 року.

https://www.president.gov.ua/documents/822019-26290

 

 

Резервування в Андрушівському районі.

Радісна новина для жителів Андрушівського району! Компанія Ультранет Груп завжди працює для покращення якості доступу до інтернет-ресурсів, тому нашими спеціалістами було проведено додаткову(резервну) лінію передачі данних. Це дасть змогу покращити стабільність та відмовостійкість роботи мережі, знизить ймовірність переривань доступу до інтернет ресурсів, шляхом автоматичного переключення на резервний канал при відсутності доступу до основного (наприклад обрив). Дякуємо за довіру!

З повагою, колектив ТОВ "Ультранет Груп"

 

Цілодобова підтримка.

З 1.03.2019 для абонентів компаніїї Ультранет Груп, реалізовано цілодобову службу технічної підтримки. Відтепер, абоненти Коростенського, Андрушівського, Ємільчинського, Ружинського, Новоград-Волинського та Бердичівського районів можуть звертатися за консультаціями незалежно від часу доби, за номерами +38-098-419-3000, +38-063-419-3000, +38-099-419-3000. Раді працювати та розвиватись для Вас. 

З повагою, колектив ТОВ "Ультранет Груп"

 

 

Підвищення тарифів з 1.03.2019.

Шановні абоненти! Ми щиро вдячні Вам за довіру та співпрацю, та вимушені сповістити Вас, що у зв'язку зі зростанням цін на електоренергію, оренду опор ЛЕП, паливо, оренду приміщень офісів, а також, зі зростанням витрат на закупівлю мережевого обладнання та на обслуговування мережі в цілому - з 1.03.2019 року, збільшується вартість абонентської плати на тарифні плани в Коростенському, Андрушівському, Ємільчинському та Ружинському районах. Але не спішіть засмучуватись! Якість та стабільність надання послуг, для компанії Ультранет Груп - завжди лишається на першому плані і цей вимушений крок дасть нам можливість, надалі продовжити постійно модернізувати обладнання та мережу, вдосконалювати якість обслуговування, та працювати для підтримання сервісу доступу до інтернет-ресурсів на високому рівні. Дякуємо за розуміння!

З повагою, колектив ТОВ "Ультранет Груп".

З новими тарифами можна ознайомитись у відповідних розділах: 

Натисніть, щоб ознайомитись детальніше

 

Планові технічні роботи.

Доводимо до Вашого відому, що 11.02.2019 року, будуть проводитись планові технічні роботи по Андрушівському району, можлива короткочасна відсутність доступу до інтернет-ресурсів. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, колектив ТОВ "Ультранет Груп"

 

 

Обрив магістральної ВОЛЗ в Коростені.

Доводимо до Вашого відому, що в районі мікрорайону пашини міста Коростень, впала опора лінії електропередач, що спричинило обрив нашої волоконно-оптичної лінії зв'язку, Приносимо вибачення за тимчасову відсутність доступу до інтернет ресурсів.

IMG-20190105-WA0001.jpgIMG-20190105-WA0002.jpg

З повагою, колектив ТОВ "Ультранет Груп"

 

Телебачення Trinity TV.

Зверніть увагу! З 26.12.2018 змінилось наповнення каналів в тарифних планах. З актуальними списками каналів та тарифів, можна ознайомитись за посиланням:

Натисніть, щоб ознайомитись детальніше

 

 

Знижки на підключення в Коростенському районі.

Поспішай підключитись до нової оптоволоконної мережі від компанії Ультранет Груп за зниженими цінами. Акційні пропозиції розповсюджуються на такі населені пункти:

Коростень - вартість підключення  - 1 грн.

Шатрище - вартість підключення - 600 грн.

Веселівка - вартість підключення - 750 грн.

Не зволікай, підключайся!

Натисніть, щоб ознайомитись детальніше

 

Вікторина "Літо для дітей".

  

                                                               Підведені підсумки вікторини

                                                                       «Літо для дітей»

Нас приємно здивувала ерудованість учасників, їх знання, та як вони з легкістю давали правильні відповіді на наші питання.
«Літо для дітей»- це вікторина, в якій учасники давали відповіді на тематичні запитання і заробляли бали за кожний пройденний етап.

                                                                    Переможцями  стали:      

1- е місце - Бех Андрій, м.Коростень, який набрав найбільшу кількість балів та виграв головний приз - планшет!!!  

             Також отримають призи!!!

2- е місце - Григорій, селище Васьковичі 
3-е місце - Яна, селище Середи
4-е місце - Михайло, смт Ємільчине
5-е місце - Євген, м. Коростень

Величезне спасибі всім за активну участь!

                                           Нагородження переможців вікторини!

 

 

 

Міжнародний фестиваль дерунів в Коростені.

8 вересня 2018 у центральному парку міста Коростень відбувся X Міжнародний фестиваль дерунів, який став одним з найсмачніших та креативних свят. Команда Ультранет Груп також приймала участь у святкуванні. На фестивалі було багато смакоти: поліські страви, деруни з найрізнішими інгрідієнтами - українські, «заморські» «з викрутасами», відбувалися дегустації страв і напоїв, проводилися різноманітні конкурси, спектаклі і вікторини. Також, по традиції відбувся майстер-клас з приготування дерунів від мера міста.

b17d99be bac2 4cd9 a565 eeb7f25f88f8ee8bb781 218c 4dfa aed4 a8305a209198

20180908 15154620180908 132518

 

 

 

Нова послуга - "телебачення Divan TV" 

1

Натисніть, щоб ознайомитись детальніше

 

"Додано новий спосіб оплати - термінали City24"

Тепер послуги доступу до мережі інтернет можна оплачувати, за допомогою мережі терміналів "City24".

 IMG 20180808 125632 01

Натисніть, щоб ознайомитись з інструкцією детальніше.

 

Відсутність інтернету в Андрушівському районі.

В ніч з 6.11. на 7.11, 2017 року - знову пошкоджено наші ВОЛЗ, що спричинило відсутність доступу до інтернету в Андрушівському районі. Пошкодження було виявлено та усунено о 10.45 ранку 7.11.2017 року. З другим випадком (за досить короткий час) - все більша ймовірність того, що ці пошкодження - не просто випадковість, а охочих зіпсувати репутацію компанії - дуже багато. В свою чергу, хочемо запевнити, що якість надання послуг від компанії Ультранет Груп - завжди лишається на першому плані і тимчасові труднощі з доступом - не повинні негативно сказуватись на відношенні до нас. Ще раз просимо з розумінням віднестись до цих форс-мажорних, аварійних обставин, тому що наша компанія - сама являється заручником даної ситуації, проте робить все, щоб доступ до інтернету був відновлений в максимально швидкі сроки. Просимо вибачення та дякуємо за розуміння.

З повагою, колектив ТОВ "Ультранет Груп".

27.10.2017 року, в Київській області - виявлено пошкодження магістральної ВОЛЗ, що спричинило відсутність доступу до мережі інтернет в населеному пункті Андрушівка та районі. Наразі наші працівники займаються віновленням мережі. Також повідомляємо, що ведеться розслідування, щодо причетності до даного інциденту - зацікавлених осіб. Просимо з розумінням поставитись до ситуації, що виникла та приносимо вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, колектив ТОВ "Ультранет Груп".

 

VPN.

Шановні абоненти, швидкість інтернету не відповідатиме тарифному плану - якщо Ви використовуєте програми, розширення VPN.

  

З Днем Незалежності!

Шановні абоненти! Колектив Ультранет Груп - щиро вітає Вас з визначним національним святом - Днем незалежності України! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, натхнення, достатку, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому. Нехай мир і злагода панують у Ваших домівках.

Але це ще не все, з нагоди свята, було розіграно 5 бонусних поповнень рахунку в м. Коростень, та 1 поповнення в м. Андрушівка. Додатково вітаємо переможців - які отримали місяць безкоштовного інтернету:

          Коростень:

Головень Лілія Михайлівна, Зайченко Сергій Анатолійович, Шитюк Леся Василівна, Брицун Світлана Володимирівна,Поліновський Олексій Сергійович,

          Андрушівка:

Сірий Руслан Олександрович.

den_nezalezhnosti_1_900.jpg

З повагою, ТОВ "Ультранет Груп".

 

Указ Президента України від 15.05.2017 №133 / 2017
Шановні абоненти!

На виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 №133 / 2017 (далі - Указ), яким введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» ( далі - Рішення РНБО) повідомляємо, що станом на 01.06.2017 ТОВ «Ультранет Груп» відповідно до рекомендацій  Департаменту Кіберполіції Національної поліції України виконало ряд заходів з технічної реалізації блокування доступу до ресурсів / сервісів мережі Інтернет, таких як: «Mail.ru» (www.mail.ru), соціально-орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com), "Однокласники" (www.ok.ru), drweb.ru, kaspersky.ru і сервісів, що надаються yandex.ru і yandex.ua.

Докладний перелік доступний на Офіційному інтернет-представництві Президента України (http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850).

Сподіваємося на Ваше розуміння та подальшу співпрацю.

 321.jpg

 

 

 

 

Ми забезпечуємо високу швидкість (до 200 мбіт/с.), безлімітні тарифи. 

 

Офіс в м. Коростень, знаходиться за адресою: вул. Шевченка (Кірова), 21.
Для підключення та за іншою інформацією звертатися за телефонами: 
+38-098-419-3000, +38-063-419-3000, +38-099-419-3000

Офіс в м. Андрушівка, знаходиться за адресою: вул. Вобяна, 15а.
Для підключення та за іншою інформацією звертатися за телефонами: 
+38-097-747-1313, +38-073-747-1313, +38-050-747-1313

Офіс в смт. Ємільчине, знаходиться за адресою: вул. Соборна, 45.
Для підключення та за іншою інформацією звертатися за телефонами: 
+38-093-901-03-01, +38-097-901-03-01

Офіс в смт. Ружин, знаходиться за адресою: вул. Бірюкова, 2.
Для підключення та за іншою інформацією звертатися за телефонами: 
+38-073-717-31-31, +38-068-717-31-31

 

Назва «Іван Купала» має народно-християнське походження та є слов'янським варіантом імені Іоанн Хреститель