fbpx
Послуги будівельної
техніки
067 997-54-40
Траншеєкопач Ditch Witch RT 45

 

Функціонал траншеєкопачів — дуже широкий. Вони можуть бути використані не тільки для копання траншей, але також для обробки грунту, прокладання каналізації, електро та газо-водопостачання, оптичного кабелю та інш.

Глибина ножа 1,4 м.

Екскаватор-навантажувач Volvo BL71

 

Volvo BL71 – універсальний екскаватор-навантажувач для розробки грунта. Це землерийна машина, призначена для виконання таких робіт, як: риття траншей, розробки котлованів, каналів; навантаження сипких матеріалів; розробка насипів та облаштування дамб; розчищення, планування територій та переміщення матеріалів; виїмка та навантаження розпушених розкривних порід із вибою.

Кабелеукладач Vermeer 8550

 

Кабелеукладач Vermeer 8550 – призначений для прокладання телефонного, коаксильного, оптичного, силового кабелів, сигнальної стрічки, одночасно з кабелем та трубою, пластикових труб під кабель, газопровідних труб спеціального виготовлення у складних умовах місцевості та у міцних ґрунтах.

Глибина прокладки до 1,5 м.

Бурова установка Vermeer D 9x13

 

Vermeer D 9×13  – малогабаритна бурова установка відмінно підійде для роботи в стиснених і важких умовах. Застосовують при прокладці трубопроводів, каналізації, водопроводів, газопроводів і футлярів для кабелів  зв’язку без поверхневого розкриття грунту, зберігаючи природний ландшафт. Прокол під дорогою — єдиний спосіб прокласти додаткові комунікації без розкопки традиційної траншеї.

Довжина проколу до 80 м.

Бурова установка Ditch Witch 2020

 

Ditch Witch 2020 -компактна і в той же час дуже потужна машина дозволяє виконувати роботи буріння, довжиною проколу до 300м. Призначена для безтраншейного горизонтального буріння і прокладки комунікацій.

Кабелеукладач Ditch Witch HT100

 

Кабелеукладач Ditch Witch HT100 – призначений для прокладання телефонного, коаксильного, оптичного, силового кабелів, сигнальної стрічки, одночасно з кабелем та трубою, пластикових труб під кабель, газопровідних труб спеціального виготовлення у складних умовах місцевості та у міцних ґрунтах.

Глибина прокладки до 1,4 м.

Контакти та консультація: 067 997-54-40

 

Ліцензії:

Ліцензія.pdf
Додаток до ліцензії.pdf